Co je KATMAG?

KATMAG je nezávislý filmový newsletter, který společně tvoří Kateřina Špičáková, filmová publicistka, členka SČFK a dramaturgyně festivalu sci-fi filmů Future Gate, a Arian Ebrahimi. Je psaný s láskou k filmu i filmovým fanouškům, naopak bez tlaku na co největší čtenost nebo snahy oslovit co nejvíc lidí.

KATMAG je zdarma, ale k jeho výrobě potřebujeme hodně kafe. Chcete-li nás podpořit, můžete nám jedno – nebo třeba tři – koupit přes Buy Me a Coffee.

Máme Instagram i Twitter.

Součástí magazínu KATMAG je podcast Piliny a plíseň, který se věnuje kultovním filmům a seriálům 80. a 90. let. Poslouchat ho můžete na Spotify nebo v Apple Podcasts.

Jak KATMAG sledovat?

Stačí vyplnit e-mailovou adresu a přihlásit se k odběru tady:

Nové texty vám budou chodit přímo do mailu, takže vám nic neunikne.

KATMAG používá oficiální české distribuční názvy filmů, pokud existují, a nepřechyluje příjmení zahraničních filmových tvůrkyň a hereček.

Subscribe to KATMAG

Nezávislý filmový magazín ve formě newsletteru.

People

Kateřina Špičáková

Píšu o filmech, dělám dramaturgii festivalu sci-fi filmů Future Gate a fotím architekturu 20. století.

Václav Urbánek

Odrozený filmový fanda, který v pubertě částečně přesedlal i na seriály. Ocením poctivý Hollywood i zapadlejší žánrovky, poslouchám soundtracky a čtu komiksy. A když zrovna nepíšu o svých audiovizuálních zážitcích, snažím se vymýšlet příběhy vlastní.

Arian Ebrahimi

Právník a fanoušek všeho špatného, co vzniklo v druhé polovině 20. století.

Jiří Špičák

Píšu newsletter o současné literatuře, edituju a čtu